ВІДДІЛ ОСВІТИ

Старосамбірської РДА

Спортивні досягнення

Старосамбірська ДЮСШ

ВИЗНАЧИЛИ КРАЩИХ ТЕНІСИСТІВ

З початком  нового року у Старосамбірській ЗСШ №1 відбулась відкрита першість району з настільного тенісу. Першими змагання розпочали юнаки та дівчата 2001 р.н.  Всі ігри відбувались у цікавій та безкомпромісній боротьбі. До фіналу вийшли кращі з кожної групи. Отож, серед дівчат третє місце посіла Вероніка Гальчишак, на другій сходинці - Наталія Бадьо, а переможницею стала Андріана Іваницька. Серед хлопців третє місце посів Максим Пелишко, друге - Андрій Василів, а переміг Данило Головчак, хоча у всіх призерів була однакова кількість очок. Також до фіналу потрапив Дмитро Щегельський, який посів четверте місце. Слід нагадати, що кожен спортсмен, а їх було 20 у особистій першості, відстоював своє село чи місто, відтак, за підсумками змагань визначено командні місця: перше місце - Хирів, друге - Верхній Лужок, третє - Бусовисько. Опісля за гру взялися дорослі тенісисти, демонструючи юному поколінню високу майстерність та техніку. Учасників поділили на 4 групи по 6 і до фіналу потрапили троє кращих з кожної. У фінальній частині грали за коловою системою, один з одним. На змаганнях були тенісисти зі Самбора, які завжди відгукуються на наше запрошення. У підсумку, третє місце посів самбірчанин Павло Івасик, друге - Мирон Гринишин, а переможцем став юний та перспективний тенісист зі Старого Самбора Максим Пелишко, який цього разу був беззаперечним лідером. Усіх призерів нагородили грамотами, медалями та кубками. Відзначено наймолодшого тенісиста Василя Цапа 2008 р.н. та найстаршого - Мирона Гринишина, 1947 р.н.
Суддею змагань був тренер Старосамбірської ДЮСШ з настільного тенісу Максим Шулепов.

 

Районні змагання з шахів

Згідно «Положення про ХХІІІ районні спортивні ігри школярів Старосамбірщини у 2014-2015 н.р.» 26.02.2015 року на базі Старосамбірської ЗСШ І-ІІІ ст. №2 відбулися районні змагання з шахів. У фінальній частині взяли участь п’ять команд з таких шкіл: Стрілківської школа-інтернат, Стрілківської ЗСШ І-ІІІ ст., Старосамбірської ЗСШ І-ІІІ ст. №1,  Старосамбірської ЗСШ І-ІІІ ст. №2, Старосолянського НВК . Переможцями стали:

Детальніше: Районні змагання з шахів

Фінальні районні змагання з шахів

Згідно «Положення про ХХІІІ районні спортивні ігри школярів Старосамбірщини у 2013-2014 н.р.»

13.03.2014 р. на базі Старосамбірської ЗСШ І-ІІІ ст.. № 2 відбулися фінальні районні змагання з шахів.

У фінальній частині взяло участь 8 команд.

 

Детальніше: Фінальні районні змагання з шахів

Районні змагання з волейболу серед дівчат

06.03.2014 р. на базі Старосамбірської ЗСШ І-ІІІ ст. № 1 були проведені районні змагання з волейболу серед дівчат згідно "Положення про ХХІІІ районні спортивні ігри школярів Старосамбірщини у 2013-2014 н.р.

Детальніше: Районні змагання з волейболу серед дівчат

Змагалися юні тенісисти

   28 листопада на базі Нижанковицької ЗСШ І-ІІІ ступенів відбулися районні змагання з настільного тенісу. У змаганнях взяли участь одинадцять команд : із Стрілківської ЗСШ І-ІІІ ступенів, Стрілківської школи-інтернату І-ІІІ ступенів, Великолінинської ЗСШ І-ІІІ ступенів, Головецької ЗСШ І-ІІІ ступенів, Старосамбірської ЗСШ І-ІІІ ступенів № 1, Старосамбірської ЗСШ І-ІІІ ступенів № 2, Хирівської ЗСШ І-ІІІ ступенів, Хирівської школи-інтернату І-ІІІ ступенів, Добромильської ЗСШ І-ІІІ ступенів, Новоміської ЗСШ І-ІІІ ступенів і Нижанковицької ЗСШ І-ІІІ ступенів. Головним суддею змагань був учитель фізкультури Нижанковицької ЗСШ І-ІІІ ст. Богоніс Р.І.

Детальніше: Змагалися юні тенісисти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

http://www.president.gov.ua/ 

Copyright © 2015. All Rights Reserved.