ВІДДІЛ ОСВІТИ

Старосамбірської РДА

Результати ІІ туру Всеукраїнської олімпіади з географії

 

8 клас  

 № п.п.

Прізвище, ім’я учня

Назва ЗНЗ

К-сть балів

Місце

ПІП учителя

1.        

Сенчишин Роман

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст. м. Добромиль

26

І

Паберівська Марія Володимирівна

2.        

Мінько Василина

ЗСШ І-ІІст. с . Торчиновичі

23,5

ІІ

Цапович Марія Петрівна

3.        

Качмарик Наталія

ЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцей  м. Хирів

20

ІІ

Леськів Остап Судомирович

4.        

Коверник Дарія

ЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцей  м. Хирів

18,5

ІІІ

Леськів Остап Судомирович

5.        

Сверид Ганна

Головецька ЗСШ І-ІІІ ст.

17,5

ІІІ

Гайдук Іван Ілліч

6.        

Цвик Юрій

Головецька ЗСШ І-ІІІ ст.

17,5

ІІІ

Гайдук Іван Ілліч

7.        

Пашко Вікторія

ЗЗСО І-ІІІ ст. –ліцей с. Стрілки

15,5

 

 

8.        

Глинянська Юлія

 

ЗСШ І-ІІст. с . Городовичі

15,5

 

 

 

9.        

Назаревич Ірина

ОЗНЗ – «Старосамбірська ЗОШ  І-ІІІ ст. № 1 »

15

 

 

10.    

Юдицька Ксенія

ОЗНЗ – «Старосамбірська ЗОШ  І-ІІІ ст. № 1 »

13,5

 

 

11.   А

Амброз Василь

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст. с. Стрілки

13,5

 

 

12.    

Гірчак Андрій

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст. с. Стрілки

13,5

 

 

13.    

Марочканич Анастасія

Старосамбірська ЗСШ №2

12

 

 

 

14.    

Білоусова Адріяна

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст. м. Добромиль

11,5

 

 

15.    

Середницька Христина

НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ с. Стар’ява»

11

 

 

16.    

Кіт Леся

Старосамбірська ЗСШ №2

9,5

 

 

17.    

Ляхович Яна

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст. м. Хирів

6

 

 

18.    

Шваник Ростислав

НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ с. Стар’ява»

4,5

 

 

19.    

Вахович Христина

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст. м. Хирів

4,5

 

 

9 клас

 № п.п.

Прізвище, ім’я, по батькові  учня

Назва ЗНЗ

К-сть балів

Місце

ПІП учителя

1.        

Петрівський Арсен

Старосолянський НВК

22,5

І

Чишкевич Тетяна Володимирівна

2.        

Козолис Юрій

Головецька ЗСШ І-ІІІ ст.

21

ІІ

Гайдук Іван Ілліч

3.        

Макаревич Юлія

ЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцей  с. Стрілки

19,5

ІІ

Мицак Марія Володим.

4.        

Затварницький Віталій

Головецька ЗСШ І-ІІІ ст.

19

ІІ

Гайдук Іван Ілліч

5.        

Гнатойко Михайлина

НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ с. Стар’ява»

16,5

ІІІ

Горбовий Ігор Володимирович

6.        

Качмар Вітторія

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст. м. Добромиль

15

ІІІ

Сорока Марія Володимирівна

7.        

Мазур Христина

ЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцей  м. Хирів

15

ІІІ

Леськів Остап Судомирович

8.        

Лютик Анна

ЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцей  м. Хирів

14

 

 

9.        

Бац Сергій

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст. м. Хирів

13,5

 

 

10.    

Кінаш Валерія

Старосамбірська ЗСШ №2

13

 

 

11.    

Зубак Тарас

Топільницький НВК

12

 

 

12.    

Михавко Соломія

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст. с. Стрілки

11,5

 

 

13.    

Най Олена

ЗСШ І-ІІст. с .Тернава

11

 

 

14.    

Мисів Христина

Турївська ЗСШ І-ІІІ ст.

11

 

 

15.   

Топольницький Віктор

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст. с. Стрілки

10

 

 

16.   

Козяк Марія

ЗСШ І-ІІст. с . Городовичі

10

 

 

17.   

Івако Марія

ОЗНЗ – «Старосамбірська ЗОШ  І-ІІІ ст. № 1 »

9

 

 

18.   

Фарило Ірина

ЗСШ І-ІІст. с . Страшевичі

7,5

 

 

19.   

Терлецька Соломія

ОЗНЗ – «Старосамбірська ЗОШ  І-ІІІ ст. № 1 »

6,5

 

 

20.   

Глухан Софія

Великолінинський НВК

5

 

 

 10 клас

 № п.п.

Прізвище, імя учня

Назва ЗНЗ

К-сть балів

Місце

ПІП учителя

1.        

Яворський Андрій       

ЗЗСО І-ІІІ ст. –ліцей с. Стрілки

23,5

І

Мицак Марія Володимимрівна

2.        

Волошин Анна-Марія

ЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцей  м. Хирів

22

ІІ

Леськів Остап Судомирович

3.        

Катинський Назар

ОЗНЗ – «Старосамбірська ЗОШ  І-ІІІ ст. № 1 »

22

ІІ

Кватюра Надія Дмитрівна

4.        

Саніблідзе Іван

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст. с. Стрілки

21,5

ІІІ

Мартич Надія Іванівна

5.        

Авдєєва Вікторія

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст. м. Хирів

21,5

ІІІ

Дахновська Олександра Зеновіївна

6.        

Юрса Аліна

ЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцей  м. Хирів

21,5

ІІІ

Леськів Остап Судомирович

7.        

Соджак Христина

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст. с. Стрілки

20

 

 

8.        

Фрейдун Вікторія

ЗЗСО І-ІІІ ст. –ліцей с. Стрілки

20

 

 

9.        

Кривак Маркіян

Великолінинський НВК

16,5

 

 

 

10.    

Постолюк Максим

Головецька ЗСШ І-ІІІ ст.

15,5

 

 

11.    

Пелишко Максим

ОЗНЗ – «Старосамбірська ЗОШ  І-ІІІ ст. № 1 »

15

 

 

12.    

Хай Ірина

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст. м. Хирів

14,5

 

 

13.    

Дребот Вікторія

Тур’ївська ЗСШ І-ІІІ ст.

11

 

 

14.    

Файчак Тетяна

Тур’ївська ЗСШ І-ІІІ ст.

11

 

 

11 клас

 № п.п.

Прізвище, ім’я учня

Назва ЗНЗ

К-сть балів

Місце

ПІП учителя

1.        

Грицик Христина

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст. с. Стрілки

21

І

Мартич Надія Іванівна

2.        

Гнатко Ольга

ЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцей  м. Хирів

20,5

ІІ

Леськів Остап Судомирович

3.        

Вахович Соломія

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст. м. Хирів

20,5

ІІ

Господар Ірина Михайлівна

4.        

Маслей Олена

Турївська ЗСШ І-ІІІ ст.

19

ІІІ

Гундертайло Іван Данилович

5.        

Калька Василина

Головецька ЗСШ І-ІІІ ст.

17,5

 

 

6.        

Пустовойт Оксана

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст. с. Стрілки

15,5

 

 

7.        

Постолюк Олена

Головецька ЗСШ І-ІІІ ст.

15

 

 

8.        

Поляниця Віталія

Турївська ЗСШ І-ІІІ ст.

12

 

 

9.        

Пліш Віта

Турївська ЗСШ І-ІІІ ст.

7,5

 

 

10.    

Копцюх Соломія

ОЗНЗ – «Старосамбірська ЗОШ  І-ІІІ ст. № 1 »

5

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

http://www.president.gov.ua/ 

Copyright © 2015. All Rights Reserved.