ВІДДІЛ ОСВІТИ

Старосамбірської РДА

Результати ІІ туру Всеукраїнської олімпіади з фізики

№ п.п.

ПІП учня

Назва ЗНЗ

К-сть балів

 Місце

8 клас

 

1.       

Цвик Юрій

ЗСШ І-ІІІ ст. с.Головецько

6.5

І

2.       

Грицик Валерія

ОЗНЗ «Старосамбірська ЗСШ І-ІІІ ст..№1»

6.0

ІІ

3.       

 Лещишин Лілія

ОЗНЗ «Старосамбірська ЗСШ І-ІІІ ст..№1»

3.5

ІІІ

4.       

Наливайко Діана

ЗСШ І-ІІ ст..с.Тершів

3.0

ІІІ

5.       

Слєпко Юрій

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст. с.Стрілки

3.0

ІІІ

6.       

Андруник Оксана

ЗСШ  І-ІІ ст.. с. Лопушниця

2.5

 

7.       

Гарванко Анастасія

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст.. м.Добромиля

2.5

 

8.       

Амброз Василь

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст. с.Стрілки

2.0

 

9.       

Бачинська Христина

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст.. м.Хирова

2.0

 

10.   

Тиркало Анастасія

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст.. м.Хирова

1.5

 

11.   

Куляс Анастасія

ЗЗСО І-ІІІ ст..-ліцею м.Хирова

1.0

 

12.   

Олійник Юрій

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст.. м.Добромиля

1.0

 

13.   

Горак Вероніка

Терлівська ЗСШ І-ІІ ст..

1

 

14.   

Оринчак Володимир

Старосамбірська ЗСШ І-ІІІ ст..№2

0.5

 

15.   

Земко Віра

ЗЗСО І-ІІІ ст..-ліцею м.Хирова

0

 

9   клас

1.       

Білас Максим

Старосолянський НВК

8.5

І

2.       

Затварницький Віталій

ЗСШ І-ІІІ ст. с.Головецько

7.5

ІІ

3.       

Гриб Анжеліка

ОЗНЗ-«Старосамбірська ЗСШ І-ІІІ ст..№1»

7.5

ІІ

4.       

Сендак Надія

ОЗНЗ-«Старосамбірська ЗСШ І-ІІІ ст..№1»

7.0

ІІІ

5.       

Топольницький Віктор

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст. с.Стрілки

7.0

ІІІ

6.       

Петрівський Арсен

Старосолянський НВК

7.0

ІІІ

7.       

Козолис Юрій

ЗСШ І-ІІІ ст. с.Головецько

7.0

ІІІ

8.       

Бордуляк Роман

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст.. м.Хирова

7.0

ІІІ

9.       

Мазур Христина

ЗЗСО І-ІІІ ст..-ліцею м.Хирова

6.5

 

10.   

Немченко Любов

ЗСШ І-ІІ ст.. с.П’ятниця

6.5

 

11.   

Зварич Назар

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст.. м.Хирова

6.0

 

12.   

Клипко Богдан

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст.. м.Добромиля

6.0

 

13.   

Машталір Софія

ЗЗСО І-ІІІ ст..-ліцею м.Хирова

5.5

 

14.   

Терешкевич Назарій

ЗСШ  І-ІІ ступенів с. Спас 

4.5

 

15.   

Подоляк Роман

НВК с. Стар’ява».

3.0

 

16.   

Фарило Ірина

ЗСШ  І-ІІ ст.. с. Страшевичі 

2.5

 

17.   

Кінаш Валерія

Старосамбірська ЗСШ І-ІІІ ст..№2

1.0

 

18.   

Лесик Тетяна

ЗСШ  І-ІІ ст.. с. Лопушниця

1.0

 

10 клас

1.       

Дуб Дмитро

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст.. м.Добромиля

16

І

2.       

Габор Юрій

ОЗНЗ-«Старосамбірська ЗСШ І-ІІІ ст..№1»

12

ІІ

3.       

Саніблідзе Іван

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст. с.Стрілки

11.0

ІІ

4.       

Авдєєва Вікторія

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст.. м.Хирова

9.0

ІІІ

5.       

Яворський Андрій

ЗЗСО І-ІІІ ст..-ліцею  с.Стрілки

6.0

ІІІ

6.       

Фрейдун Вікторія

ЗЗСО І-ІІІ ст..-ліцею  с.Стрілки

3.0

 

7.       

Товарницький Василь

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст. с.Стрілки

1.5

 

8.       

Стиранка Руслан

НВК с. Стар’ява»

1.5

 

9.       

Ткачук Анжеліка

ОЗНЗ-«Старосамбірська ЗСШ І-ІІІ ст..№1»

1.5

 

10.   

Мовчко Андрій

ЗЗСО І-ІІІ ст..-ліцею м.Хирова

0.5

 

11.   

Матвієнко Ярина

НВК с.Скелівка

0.5

 

12.   

Юрса Аліна

ЗЗСО І-ІІІ ст..-ліцею м.Хирова

0.5

 

11 клас

1.      

Крента Назарій

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст.. м.Добромиля

9.5

І

2.      

Сивий Роман

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст.. м.Хирова

8.5

ІІ

3.      

Дудик Павло

ОЗНЗ- Старосамбірська ЗСШ І-ІІІ ст..№1

7.0

ІІІ

4.      

Гусар Ігор

ЗЗОС І-ІІІ ст..-ліцею м.Хирова

7.0

ІІІ

5.      

Куцалаба Назарій

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст.. м.Хирова

6.0

ІІІ

6.      

Мацькович Марія

ЗСШ І-ІІІ ст. с.Головецько

5.5

 

7.      

Пастернак Віталій

ОЗНЗ- Старосамбірська ЗСШ І-ІІІ ст..№1

5.5

 

8.      

Пастух Назарій

Старосамбірська ЗСШ І-ІІІ ст..№2

5.0

 

9.      

Поляниця Віталія

ЗСШ І-ІІІ ст.. с.Тур’є

1.5

 

10.  

Височанська Леся

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст. с.Стрілки

1.0

 

11.  

Булій Ольга

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст. с.Стрілки

1.0

 

12.  

Канчуга Аліна

НВК с.Скелівка

0.5

 

13.  

Гнатко Дмитро

ЗЗОС І-ІІІ ст..-ліцею м.Хирова

0.5

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

http://www.president.gov.ua/ 

Copyright © 2015. All Rights Reserved.