ВІДДІЛ ОСВІТИ

Старосамбірської РДА

Результати ІІ туру Всеукраїнської олімпіади з хімії

                                                                                         10 клас  

 № п.п.

Прізвище, імя учня

Назва ЗНЗ

К-сть балів

Місце

ПІП учителя

1.       

Жук Іван

Старосамбірська ЗСШ №2

72,5

І

Бучко Світлана Василівна

2.       

Буцяк Марія

ЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцей  с. Стрілки

27

ІІ

Курій Любов Романівна

3.       

Гащак Анна-Марія

ЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцей  м. Хирів

20,5

ІІ

Бербих Оксана Володим.

4.       

Саніблідзе Іван

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст. с. Стрілки

15

 

 

5.       

Сарахман Соломія

ЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцей  м. Хирів

13,5

 

 

6.       

Богдан Діана

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст. м. Добромиль

8

 

 

7.       

Белей Надія

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст. м. Добромиль .

8

 

 

8.       

Терлецька Тетяна

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст. м. Хирів

6,5

 

 

9.       

Матківська Анна

ОЗНЗ – «Старосамбірська ЗОШ  І-ІІІ ст. № 1 ім. Героя України Богдана Сольчаника»

5

 

 

10.   

Пивоварник Ілона

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст. с. Стрілки

1

 

 

11.   

Постолюк Максим

Головецька ЗСШ І-ІІІ ст.

0

 

 

11 клас

 № п.п.

Прізвище, імя учня

Назва ЗНЗ

К-сть балів

Місце

ПІП учителя

1.        

Опаленко Дмитро

Старосамбірська ЗСШ №2

72

І

Бучко Світлана Василівна

2.        

Фарило Марта

Старосолянський НВК

57

ІІ

Терлецька Наталія Іванівна

3.        

Гейник Олена

ОЗНЗ – «Старосамбірська ЗОШ  І-ІІІ ст. № 1 ім. Героя України Богдана Сольчаника»

56

ІІ

Бачинська Ірина Євгенівна

4.        

Цапович Марія

ОЗНЗ – «Старосамбірська ЗОШ  І-ІІІ ст. № 1 ім. Героя України Богдана Сольчаника»

36

ІІІ

Бачинська Ірина Євгенівна

5.        

Іваницька Вікторія

НВК с. Стар’ява

27

 

 

6.        

Пустовойт Оксана

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст. с. Стрілки

21

 

 

7.        

Постолюк Олена

Головецька ЗСШ І-ІІІ ст.

14

 

 

8.        

Сеньків Мар’ян

ЗЗСО І-ІІІ ст. –ліцей с. Стрілки

11

 

 

8 клас  

 № п.п.

Прізвище, ім’я учня

Назва ЗНЗ

К-сть балів

Місце

ПІП учителя

1.        

Крупа Денис

Старосамбірська ЗСШ №2

67

І

Бучко Світлана Василівна

2.        

Гарванко Анастасія

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст. м. Добромиль .

55,5

ІІ

Угрин Марія Дмитрівна

3.        

Лещишин Лілія

ОЗНЗ – «Старосамбірська ЗОШ  І-ІІІ ст. № 1 ім. Героя України Богдана Сольчаника»

37

ІІІ

Бачинська Ірина Євгенівна

4.        

Сенчишин Роман

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст. м. Добромиль .

26

 

 

5.        

Цвик Юрій

Головецька ЗСШ І-ІІІ ст.

22

 

 

6.        

Пашко Вікторія

ЗЗСО І-ІІІ ст. –ліцей с. Стрілки

20

 

 

7.        

Качмарик Наталія

ЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцей  м. Хирів

17

 

 

8.        

Стебельський Назарій

ЗСШ І-ІІ ст. с. Велика Сушиця

14

 

 

9.        

Бачинська Христина

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст. м. Хирів

13

 

 

10.    

Максимець Вікторія

ЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцей  м. Хирів

7

 

 

11.    

Добрянська Яна

ЗЗСО І-ІІІ ст. –ліцей с. Стрілки

6

 

 

12.    

Тиркало Анастасія

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст. м. Хирів

4

 

 

13.    

Томинець Софія

ЗСШ І-ІІ ст. с. Спас

3

 

 

14.    

Яворський Роберт

ОЗНЗ – «Старосамбірська ЗОШ  І-ІІІ ст. № 1 ім. Героя України Богдана Сольчаника»

3

 

 

15.    

Гірчак Андрій

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст. с. Стрілки

3

 

 

16.    

Амброз Василь

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст. с. Стрілки

3

 

 

9 клас                                                         

 № п.п.

Прізвище, ім’я, по батькові  учня

Назва ЗНЗ

К-сть балів

Місце

ПІП учителя

1.        

Глухан Софія

Великолінинський НВК

35

І

Грицик Марія Ярославівна

2.        

Кисилевич Соломія

Старосамбірська ЗСШ №2

34

ІІ

Бучко Світлана Василівна

3.        

Немченко Любов

П’ятницька ЗСШ І-ІІ ст.

 

 

 

4.        

Сапбиєва Софія

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст. м. Добромиль

 

 

 

5.        

Гнатойко Михайлина

Стар’явський НВК

12

 

 

6.        

Макаревич Юлія

ЗЗСО І-ІІІ ст. – ліцей с. Стрілки

 

 

 

7.        

Мигляс Каріна

Старосамбірська ЗСШ №2

 

 

 

8.        

Шпак Вікторія

ЗЗСО І-ІІІ ст. – ліцей с. Стрілки

9

 

 

9.        

Лазор Христина

ЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцей  м. Хирів

 

 

 

10.    

Комарницька Вікторія

Стар’явський НВК

 

 

 

11.    

Лучин Оксана

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст. м. Добромиль

 

 

 

12.    

Топольницький Віктор

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст. с. Стрілки

5

 

 

13.    

Бурило Юлія

Головецька ЗСШ І-ІІІ ст.

3

 

 

14.    

Гавдь Роман

ЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцей  м. Хирів

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

http://www.president.gov.ua/ 

Copyright © 2015. All Rights Reserved.