ВІДДІЛ ОСВІТИ

Старосамбірської РДА

Результати ІІ туру Всеукраїнської олімпіади з української мови

7 клас

з/п

Прізвище, ім’я і

по батькові

Школа

Бали

Місце

1

Піхоцький Павло

ЗСШ І-ІІ ст.

с. Верхній Лужок

34,5

І

2

Щепанська Софія

ЗСШ І-ІІ ст.

с. Терло

32

ІІ

3

Луць Микола

ЗСШ І-ІІ ст.

с. Тершів

25,5

ІІІ

4

Лаврик Христина

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст. с. Стрілки

24,5

ІІІ

5

Лівчак Ольга

ЗСШ І-ІІІ ст.

с. Тур’є

24,5

ІІІ

6

Юркевич Анастасія

ЗСШ І-ІІІ ст.

с. Стрільбичі

24,5

ІІІ

7

Сидір Руслана

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст.

м. Хирів

24

ІІІ

8

Пацьорка Максим

ЗСШ І-ІІ ст.

с. Страшевичі

24

ІІІ

8 клас

з/п

Прізвище, ім’я і

по батькові

Школа

Бали

Місце

1

Лещишин Лілія

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст.

м. Ст. Самбір №1

37

І

2

Качмарик Наталія

ЗЗСО І-ІІІ ст. – ліцей

м. Хирів

34

ІІ

3

Ляхович Яна

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст.

м. Хирів

32

ІІ

4

Наливайко Діана

ЗСШ І-ІІ ст.

с. Тершів

32

ІІ

5

Андруник Діана

ЗСШ І-ІІ ст.

с. Лопушниця

29,75

ІІІ

6

Качмар Оксана

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст.

м. Добромиль

28

ІІІ

7

Сверид Ганна

ЗСШ І-ІІІ ст.

с. Головецько

28

ІІІ

8

Винарчик Ілона

ЗСШ І-ІІ ст.

с. Воля

28

ІІІ

9 клас

з/п

Прізвище, ім’я і

по батькові

Школа

Бали

Місце

1

Комарницька Марія

ЗСШ І-ІІ ст.

с. Тисовиця

40

І

2

Калька Василь

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст. с. Стрілки

35

ІІ

3

Косман Марія

ЗЗСО І-ІІІ ст. – ліцей с. Стрілки

33

ІІ

4

Комарницька Марія

ЗСШ І-ІІ ст.

с. Лопушниця

33

ІІ

5

Гнатойко

Михайлина

НВК с. Стар’ява

27

ІІІ

6

Цап Вікторія

ЗСШ І-ІІ ст.

с. Бусовисько

25,75

ІІІ

7

Садовська Ярина

ЗСШ І-ІІ ст.

с. Воля

25

ІІІ

8

Затварницький Віталій

ЗСШ І-ІІІ ст.

 с. Головецько

25

ІІІ

9

Лучин Оксана

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст.

м. Добромиль

25

ІІІ

10 клас

з/п

Прізвище, ім’я і

по батькові

Школа

Бали

Місце

1

Башак Марія

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст.

м. Ст. Самбір №1

43,25

І

2

Лужецька Марія

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст. с. Стрілки

40

ІІ

3

Яворський Андрій

ЗЗСО І-ІІІ ст. – ліцей

с. Стрілки

31,5

ІІІ

3

Шимашовська Анна

НВК с. Стар’ява

31

ІІІ

4

Хай Ірина

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст. м. Хирів

30,5

ІІІ

5

Волошиновська Анастасія

Старосамбірська ЗСШ № 2 І-ІІІ ст.

30,5

ІІІ

6

Ковалець Анастасія

ЗЗСО І-ІІІ ст. – ліцей

м. Хирів

30

ІІІ

11 клас

з/п

Прізвище, ім’я і

по батькові

Школа

Бали

Місце

1

Горик Зоряна

Старосамбірська ЗСШ

№ 2 І-ІІІ ст.

53,25

І

2

Гордій Софія

ЗСШ І-ІІІ ст.

 с. Головецько

34

ІІ

3

Гундертайло Катерина

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст.

с. Стрілки

32

ІІІ

4

Грицик Христина

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст.

с. Стрілки

31

ІІІ

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

http://www.president.gov.ua/ 

Copyright © 2015. All Rights Reserved.