ВІДДІЛ ОСВІТИ

Старосамбірської РДА

Результати ІІ туру Всеукраїнської олімпіади з біології

№ п.п.

ПІП учня

Назва ЗНЗ

К-сть балів

 Місце

11   клас

 

1.      

Булій Ольга

ОЗНЗ-«ЗСШ І-ІІІ ст.ім. о. Михайла Вербицького   с. Стрілки»

53,5

І

2.      

Постолюк Олена

ЗСШ І-ІІІ ст. с.Головецько

51

ІІ

3.      

Щерба Анастасія

ЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцей  м. Хирів

51

ІІ

4.      

Телеп Ангеліна

НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ  с. Велика Лінина»

50

ІІ

5.      

Пустовойт Оксана

ОЗНЗ-«ЗСШ І-ІІІ ст.ім. о. Михайла Вербицького  с. Стрілки»

48

ІІІ

6.      

Гейник Олена

ОЗНЗ – «Старосамбірська ЗОШ  І-ІІІ ст. № 1 ім. Героя України Богдана Сольчаника»

46

ІІІ

7.      

Фарило Марта

Старосолянський НВК

39,5

 

8.      

Фірко Владислав

Старосамбірська ЗСШ №2 І-ІІІ ст.

37,5

 

9.      

Керницький Андрій

ОЗНЗ ЗСШ І-ІІІ ст. м. Добромиль

36

 

10.  

Копцюх Соломія

ОЗНЗ – «Старосамбірська ЗОШ  І-ІІІ ст. № 1 ім. Героя України Богдана Сольчаника»

31

 

11.  

Боднар Володимир

ОЗНЗ ЗСШ І-ІІІ ст. м. Добромиль

30

 

12.  

Савіцький Руслан

НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ с. Скелівка»

27

 

13.  

Чукарева Юлія

ОЗНЗ _ «ЗСШ І-ІІІ ст. м.Хирів»

24,5

 

14.  

Поляниця Віталій

ЗСШ І-ІІІ ст. с.Тур’є

20,5

 

10 клас

1.      

Мартич Іван

ОЗНЗ – «Старосамбірська ЗОШ  І-ІІІ ст. № 1 ім. Героя України Богдана Сольчаника»

88

І

2.      

Яворський Андрій

ЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцей с. Стрілки

46

ІІ

3.      

Сліпець Ігор

ЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцей с. Стрілки

43,5

ІІ

4.      

Матківська Анна

ОЗНЗ – «Старосамбірська ЗОШ  І-ІІІ ст. № 1 ім. Героя України Богдана Сольчаника»

37

ІІІ

5.      

Пудилик Марта

Старосамбірська ЗСШ  І-ІІІ ст. № 2

36,5

ІІІ

6.      

Белей Надія

ОЗНЗ ЗСШ І-ІІІ ст.  м. Добромиль

34

ІІІ

7.      

Женчак Ольга

ЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцей м. Хирів

34

ІІІ

8.      

Волошин Анна-Марія

ЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцей м. Хирів

29

 

9.      

Лужецька Анна

ОЗНЗ-«ЗСШ І-ІІІ ст.ім. о. Михайла Вербицького   с. Стрілки»

24

 

10.  

Матвієнко Ярина

НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ с. Скелівка»

22

 

    11.

Шимашовська Анна

НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ  с. Стар’ява»

21

 

12.

Дребот Вікторія

ЗСШ І-ІІІ ст. с.Тур’є

18,5

 

13.

Фірич Юліана

ЗСШ І-ІІІ ст. с.Головецько

17

 

14.

Гнатишак Марія

НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ с. Скелівка»

17

 

15.

Фойчак Тетяна

ЗСШ І-ІІІ ст. с. Тур’є

12,5

 

9 клас

1.      

Дубравська Софія

ЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцей с. Стрілки

51

І

2.      

Сендак Надія

ОЗНЗ – «Старосамбірська ЗОШ  І-ІІІ ст. № 1 ім. Героя України Богдана Сольчаника»

47

ІІ

3.      

Терлецька Соломія

ОЗНЗ – «Старосамбірська ЗОШ  І-ІІІ ст. № 1 ім. Героя України Богдана Сольчаника»

41

ІІ

4.      

Машталір Софія

ЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцей м. Хирів

39,5

ІІІ

5.      

Косман Марія

ЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцей с. Стрілки

38

ІІІ

6.      

Василик Юлія

ЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцей м. Хирів

31

ІІІ

7.      

Медвідь Юлія

ОЗНЗ ЗСШ І-ІІІ ст. м. Добромиль

28

 

8.      

Немченко Любов

ЗСШ І-ІІ ст. с. П’ятниця

27

 

9.      

Шимашовський Михайло

НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ с. Стар’ява»

24,5

 

10.  

Кінаш Валерія

Старосамбірська ЗСШ №2 І-ІІІ ст.

23,5

 

11.  

Топольницький Віктор

ОЗНЗ-«ЗСШ І-ІІІ ст.ім. о. Михайла Вербицького   с. Стрілки»

22

 

12.  

Затварницький Віталій

ЗСШ І-ІІІ ст. с.Головецько

21

 

13.  

Сало Богдан

Терлівська ЗСШ І-ІІ ст.

16

 

14.  

Дмитришин Зоряна

ЗСШ І-ІІ ст. с. Воля

15,5

 

15.  

Лесик Тетяна

ЗСШ І-ІІ ст. с. Лопушниця

15,5

 

16.  

Мисів Христина

ЗСШ І-ІІІ ст. с.Тур’є

12,5

 

8 клас

1.      

Гарванко Анастасія

ОЗНЗ ЗСШ І-ІІІ ст.  м. Добромиль

35

І

2.      

Гірчак Андрій

ОЗНЗ-«ЗСШ І-ІІІ ст.ім. о. Михайла Вербицького   с. Стрілки»

25

ІІ

3.      

Лещишин Лілія

ОЗНЗ – «Старосамбірська ЗОШ  І-ІІІ ст. № 1 ім. Героя України Богдана Сольчаника»

25

ІІ

4.      

Криницьк Юлія

ЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцей с. Стрілки

24,5

ІІ

5.      

Темник Вікторія

НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ  с. Велика Лінина»

21

ІІІ

6.      

Артимовська Христина

ОЗНЗ – «Старосамбірська ЗОШ  І-ІІІ ст. № 1 ім. Героя України Богдана Сольчаника»

20

ІІІ

7.      

Крента Іван

ЗСШ І-ІІ ст. с. Княжпіль

18,5

 

8.      

Цвик Юрій

ЗСШ І-ІІІ ст. с. Головецько

16,5

 

9.      

Назаревич Ірина

ОЗНЗ – «Старосамбірська ЗОШ  І-ІІІ ст. № 1 ім. Героя України Богдана Сольчаника»

16

 

10.  

Качмарик Наталія

ЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцей м. Хирів

14,5

 

11.  

Шемердяк Поліна

Старосамбірська ЗСШ  І-ІІІ ст. № 2

14,5

 

12.  

Коверник Дарія

ЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцей м. Хирів

14,5

 

13.  

Гурська Зоряна

ЗСШ І-ІІ ст. с. Гуманець

13

 

14.  

Лужецька Маряна

ЗСШ І-ІІ ст. с. Верхній Лужок

13

 

15.  

Керницька Соломія

ОЗНЗ ЗСШ І-ІІІ ст.  м. Добромиль

12,5

 

16.  

Мінько Василина

ЗСШ І-ІІ ст. с. Торчиновичі

12

 

17.  

Біла Олена

НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ с. Скелівка»

12

 

18.  

Худьо Марія

Терлівська ЗСШ І-ІІ ст.

11,5

 

19.  

Винарчик Ілона

ЗСШ І-ІІ ст. с. Воля

11

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

http://www.president.gov.ua/ 

Copyright © 2015. All Rights Reserved.