ВІДДІЛ ОСВІТИ

Старосамбірської РДА

Результати ІІ туру Всеукраїнської олімпіади з англійської мови

8 клас

з/п

Прізвище, ім’я і

по батькові

Школа

Учитель

Бали

Місце

1

Сліпець Анастасія

Старосамбірська ЗСШ № 2 І-ІІІ ст.

Терешкевич Л.М.

47

І

2

Гуль Анастасія

ЗЗСО І-ІІІ ст. – ліцей м. Хирів

Гельжинська О.І.

46

ІІ

3

Гірчак Андрій

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст.

с. Стрілки

Канюк Г.В.

44

ІІ

4

Криницька Юлія

ЗЗСО І-ІІІ ст. – ліцей с. Стрілки

Карпецька І.В.

44

ІІ

5

Шемердяк Поліна

Старосамбірська ЗСШ № 2 І-ІІІ ст.

Терешкевич Л.М.

39

ІІІ

6

Мига Софія

ЗСШ І-ІІ ст.

с. Тершів

Мига О.Я.

38

ІІІ

7

Федищів Дарина

ЗЗСО І-ІІІ ст. – ліцей с. Стрілки

Карпецька І.В.

38

ІІІ

9 клас

з/п

Прізвище, ім’я і

по батькові

Школа

Учитель

Бали

Місце

1

Лютик Анна

ЗЗСО І-ІІІ ст. – ліцей м. Хирів

Середницька Н.М.

51

І

2

Ворик Христина

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст.

м. Ст. Самбір №1

Годованець І.Я.

50

ІІ

3

Мазур Анна

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст.

м. Хирів

Гбур О.В.

50

ІІ

4

МакаревичЮлія

ЗЗСО І-ІІІ ст. – ліцей с. Стрілки

Бухній Х.Я.

48

ІІІ

5

Мазур Христина

ЗЗСО І-ІІІ ст. – ліцей м. Хирів

Жук Н.І.

48

ІІІ

6

Кузик Віталіна

ЗСШ І-ІІ ст.

с. Біличі

Максим М.І.

47

ІІІ

7

Дякун Анастасія

ЗСШ І-ІІ ст.

с. Тершів

Мига О.Я.

47

ІІІ

8

Гриб Анжеліка

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст.

м. Ст. Самбір №1

Годованець І.Я.

47

ІІІ

10 клас

з/п

Прізвище, ім’я і

по батькові

Школа

Учитель

Бали

Місце

1

Ковалець Анастасія

ЗЗСО І-ІІІ ст. – ліцей м. Хирів

Середницька Н.М.

55

І

2

Женчак Ольга

ЗЗСО І-ІІІ ст. – ліцей м. Хирів

Середницька Н.М.

52

ІІ

3

Буцяк Марія

ЗЗСО І-ІІІ ст. – ліцей с. Стрілки

Буцяк Н.М.

52

ІІ

4

Лужецька Марія

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст.

с. Стрілки

Канюк Г.В.

52

ІІ

5

Соджак Христина

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст.

с. Стрілки

Канюк Г.В.

46

ІІІ

6

Вовчик Анастасія

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст.

м. Ст. Самбір №1

Годованець І.Я.

46

ІІІ

11 клас

з/п

Прізвище, ім’я і

по батькові

Школа

Учитель

Бали

Місце

1

Горик Зоряна

Старосамбірська ЗСШ № 2 І-ІІІ ст.

Білик І.Б.

52

І

2

Гурський Данило

Старосамбірська ЗСШ № 2 І-ІІІ ст.

Білик І.Б.

43

ІІ

3

Щерба Анастасія

ЗЗСО І-ІІІ ст. – ліцей м. Хирів

Куляс Г.Я.

41

ІІ

4

Вахович Соломія

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст.

м. Хирів

Дутко О.Р.

39

ІІІ

5

Сліпець Галина

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст.

м. Ст. Самбір №1

Ковальчук О.Я.

37

ІІІ

6

Гнатко Ольга

ЗЗСО І-ІІІ ст. – ліцей м. Хирів

Гельжинська О.І.

37

ІІІ

7

Пустовойт Оксана

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст.

с. Стрілки

Досяк М.В.

37

ІІІ

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

http://www.president.gov.ua/ 

Copyright © 2015. All Rights Reserved.