ВІДДІЛ ОСВІТИ

Старосамбірської РДА

Колективні форми методичної роботи

Вечір пам’яті Василя Стуса

За власні переконання щодо необхідності збереження й розвитку української культури зазнав репресій з боку радянської влади, його творчість була заборонена, а він сам був засуджений до тривалого перебування в місцях позбавлення волі, де й загинув.

Вірші Василя Стуса у Європі висували на здобуття Нобелівської премії, а на рідній землі він був злочинецем. Про велич і незламність духу цієї людини розповіли учні Торгановицького НВК 14 березня 2018р. Виступ підготувала та провела вчитель української мови та літератури Пляцок Ірина Миколаївна.

 

Яворівська іграшка

30 листопада в ДНЗ №1 м. Старого Самбора відбувся майстер-клас по розписуванні Яворівської іграшки. З дітьми старшої групи, а також і з дорослими, вихователями, працювали досвідчені майстри Остап Сойка і Оксана Когут, яких запросила вихователь-методист Оксана Николин.  

Діти і дорослі отримали масу задоволення розписуючи коники та пташки. Також мали можливість роздивитися виставку забавок: -  коники, візочки, іграшкові меблі, колисочки, тарахкальця, деркачі. Різномаїття форм, розмірів та кольорова гама забавок мають дивовижну здатність створювати казковий дивосвіт дитини.

Детальніше: Яворівська іграшка

Методичне об'єднання вчителів-логопедів

27 травня 2015 року на базі Старосамбірської ЗСШ І-ІІІ ст. ім. Б.Сольчаника, відбулося методоб’єднання вчителів-логопедів. В якому взяли участь директор навчально-методичного центру психологічної служби Фурдичко М.І., завідувач районної ПМПК Пенько Д.Я. та вчителі-логопеди.

Детальніше: Методичне об'єднання вчителів-логопедів

Засідання методичного об’єднання на базі Хирівська ЗСШ І-ІІІ ст.

У ЗСШ І-ІІІ ст. м.Хирів відбулося засідання методичного обєднання класних керівників Хирівського освітнього округу та педагогів-організаторів Хирівського та Скелівського освітніх округів.

Виховники підсумували свою роботу за 2014-2015 навчальний рік та визначили завдання на новий навчальний рік.

Детальніше: Засідання методичного об’єднання на базі Хирівська ЗСШ...

Круглий стіл з питань інклюзивної освіти

13 травня 2015 року на базі Старосамбірської ЗСШ І-ІІІст. №1 ім.Б. Сольчаника відбувся круглий стіл на тему: «Особливості розвитку та навчання школярів з порушеннями слуху в умовах інклюзивної освіти». Учасниками  якого були: директор навчально-методичного центру психологічної служби Фурдичко М.І., методист навчально-методичного центру психологічної служби Радушевська С.М., завідувач  районної ПМПК Пенько Д.Я., логопеди та практичні психологи загальноосвітніх навчальних закладів району.

Детальніше: Круглий стіл з питань інклюзивної освіти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

http://www.president.gov.ua/ 

Copyright © 2015. All Rights Reserved.