ВІДДІЛ ОСВІТИ

Старосамбірської РДА

Семінар-тренінг учителів біології і хімії

26.03.2018 р. у ОЗНЗ «Старосамбірська ЗОШ І-ІІІ ст.№ 1 ім. Героя України Богдана Сольчаника» відбувся семінар-тренінг учителів біології і хімії «Думати треба запитувати. Питання як інструмент розвитку критичного мислення». До участі в семінарі були запрошені молоді вчителі, члени творчої групи та керівники міжшкільних методичних об’єднань. Проводили тренінг учитель-методист Стрілківської школи-інтернату, керівник районної  творчої  групи біологів Голубко Тетяна Володимирівна та методист РІМЦ Бачинська Ірина Євгенівна.

        Тетяна Володимирівна аргументувала для чого вчителю потрібно використовувати технологію критичного мислення та, що дає  учням вміння мислити критично. Учасники семінару мали змогу повправлятися у складанні відкритих і закритих запитань відповідно до рівнів таксономії Блума (починаючи від рівня знань та закінчуючи рівнем оцінювання), оскільки саме рівень запитання передбачає глибину мислення учня. А також напрацювали практичні поради для тих, хто навчається думати і читати критично.

        Ірина Євгенівна підсумувала роботу семінару, відзначивши, що сучасний урок – це мистецтво поєднання методик та прийомів, завдяки яким учитель дає можливість учневі відкрити самого себе і самореалізуватися. Логічним завершенням семінару було знайомство присутніх із Програмою міжнародного оцінювання учнів PІSА, завданням якої є з’ясувати, наскільки учень зможе використати знання та вміння, отримані в школі, за можливих життєвих ситуацій.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

http://www.president.gov.ua/ 

Copyright © 2015. All Rights Reserved.