ВІДДІЛ ОСВІТИ

Старосамбірської РДА

У КОЖНОГО ВІКУ СВІЙ ШЕВЧЕНКО

З нагоди 205-ї річниці з Дня народження Тараса Шевченка у дошкільному навчальному закладі “Казка” м.Добромиль було проведено тематичний тиждень  “ У кожного віку свій Шевченко”.

Велика духовна сила Шевченківських творів є невичерпаним джерелом у вихованні нових національно-свідомих поколінь української молоді починаючи ще з дошкільних років. І саме з нагоди такої визначної події в дошкільному навчальному закладі “Казка” було проведено свято  “Ми Шевченка славити будем — і ніколи не забудем.” На святі були присутні батьки і діти. Дошкільнята старшої групи декламували вірші, співали пісні, танцювали таночки. Батьки дошкільного закладу разом з своїми вихованцями були залучені до виставки дитячих малюнків “Світ поезії Шевченка в малюнках дітей.”

Завідувачем дошкільного навчального закладу “Казка” Цісар О.Б. із педагогами закладу було проведено педагогічні читання на тему “Використання поетичної та художньої творчості Великого Кобзаря в роботі з дошкільниками,” конкурс “Поетична сторінка”, вікторини, година поезії. Педагоги закладу пригадали життєвий і творчий шлях Т.Шевченка, виразно декламували та інценізували вірші поета.

Хочеться вірити, що на шляху всіх українців завжди буде Тарасова пристрасть, Тарасова мужність, Тарасове невмируще слово.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

http://www.president.gov.ua/ 

Copyright © 2015. All Rights Reserved.