ВІДДІЛ ОСВІТИ

Старосамбірської РДА

Нарада керівників закладів загальної середньої освіти

  11 червня 2020 року відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти з використанням електронної платформи Zoom. Відповідно до порядку денного першою доповідала Голубко Тетяна Володимирівна, начальник відділу освіти, щодо уроків пандемії для освіти Старосамбірщини. У ІІ семестрі цього навчального року ми, як і увесь світ, пережили важке випробування, спричинене пандемією коронавірусу. Довелося освоїти нові інструменти для продовження навчання і застосувати 4К: креативність, критичність, комунікабельність і колективізм. Ми зіткнулися з низьким і нерівномірним охопленням інтернетом населених пунктів нашого району. Це утруднювало ефективність комунікації між учителями й учнями. Телефонний зв’язок – це не дистанційне навчання, радше – технології віддаленого доступу. Тому, нерівність у доступі до якісної освіти в умовах карантину ще поглибилась.

Тетяна Володимирівна констатувала, що закони України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту» фактично дали повну автономію навчальним закладам. На жаль, чимало не знають і не готові впоратись з нею. Тому, власне, завдання органів управління освітою, не тільки в період карантину, а взагалі зараз – це сформувати інституційну спроможність навчальних закладів, спроможність вчителя давати знання в сучасних умовах.

Бачинська Ірина Євгенівна, методист районного методичного кабінету, проінформувала учасників онлайн наради про терміни видачі документів про освіту.

Горбова Марія Василівна, завідувач районного методичного кабінету, ознайомила з особливостями проведення ЗНО – 2020. Пробне тестування з української мови і літератури відбудеться 15 червня на базі Старосамбірської ЗСШ І-ІІІ ступенів №1 та 17 червня з інших предметів – за межами району.

Марія Василівна ще раз нагадала, що з метою запобігання поширенню  коронавірусної хвороби, відділ освіти готовий допомогти випускникам шляхом підвезення їх до пунктів тестування, залученням шкільних автобусів, оскільки рух громадського транспорту відновлено не повністю.

Багряк Надія Андріївна, начальник інженерно-господарської групи, повідомила про наказ щодо підготовки закладів освіти до роботи в новому 2020-2021 н.р. та осінньо-зимовому періоді. Пріорітетними завданнями є: протипожежні та енергозберігаючі заходи, підготовка котельного господарства та енергетичного обладнання.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

http://www.president.gov.ua/ 

Copyright © 2015. All Rights Reserved.