ВІДДІЛ ОСВІТИ

Старосамбірської РДА

«Кирило Трильовський - громадський діяч і організатор січового руху в Галичині»

«Історія України…Забуті імена, викреслені з пам’яті цілі сторінки, зруйновані могили, поламані хрести, понищені церкви. Нашим обов’язком є зберегти цю пам’ять і передати її нашим нащадкам, адже хто не знає минулого, той не вартий майбутнього».

Цього року виповнилося 155 років з дня народження Кирила Трильовського – відомого публіциста, адвоката та батька Галицької Січі, з якої постали Українські Січові Стрільці.

 

З цієї нагоди у ЗСШ І-ІІІ ст .с. Головецько учнями 6,7 класів під керівництвом педагога - організатора було проведено лінійку пам'яті на тему «Кирило Трильовський - громадський діяч і організатор січового руху в Галичині».
Також ЗДВР - Ольга Василівна нагадала, що у неділю, 19 травня, в Україні вшановували пам’ять жертв політичних репресій СРСР. Було згадано трагічні події в історії України, викликані насильницьким впровадженням комуністичної ідеології.
Наша школа відзначилася неабиякими успіхами. Команда ЗСШ І-ІІІ ст .с. Головецько "Українське козацтво" посіла почесне I місце у змаганнях зі стрільби у районному етапі дитячо - юнацької військово - спортивної патріотичної гри Українського козацтва "Сокіл" ("Джура"). Також рій "Українське козацтво" здобув нагороду за зайняте II загальнокомандне місце.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

http://www.president.gov.ua/ 

Copyright © 2015. All Rights Reserved.