ВІДДІЛ ОСВІТИ

Старосамбірської РДА

ЛЕВУРДА 2018

 

 

З початком літа, ось уже 49 років, у Старосамбірському районі відбуваються шкільні туристичні змагання «Левурда». Цьогоріч вони проходили у мальовничому, багатому на історію, урочищі Смереччина поблизу с.Терло Старосамбірського району і були приурочені до 100-х роковин утворення ЗУНР.  Понад 150 учасників з 13 шкіл району три дні у польових умовах виборювали нагороди серед таких номінацій як техніка пішого туризму, топографія, орієнтування на місцевості, велоспорт, а також у конкурсах, вікторинах, в’язання вузлів, розпалювання вогнища, складання наплічника, бівуаку та пісні.

Якщо урочисте відкриття заходу відбулось безпосередньо на галявині Смереччини, то, «родзинкою», підготовленою організаторами, було закриття туристичних змагань на території найпотужнішої в Україні Старосамбірської вітрової електростанції 10.07.2018 року.

Оргкомітет змагань висловлює щиру вдячність всім причетним до їх проведення. А найкращою нагородою є щасливі дитячі усмішки, задоволення від результатів у юнаків і юначок та можливість в черговий раз підтримати неперервність традицій започаткованих невеликою групою ентузіастів, близько півстоліття тому назад.  

  

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

http://www.president.gov.ua/ 

Copyright © 2015. All Rights Reserved.