ВІДДІЛ ОСВІТИ

Старосамбірської РДА

День Батька

 

 

 

«Ти найкращий у світі тато» - такими словами вітали рідних татусів, дідусів та гостей дошкільнята ДНЗ “Казка” м.Добромиль. 17 червня до них завітало довгоочікуване сято Батька – це друге крило любові до дитини. Його роль у вихованні донечок і синочків надзвичайно важлива. Тому саме для мужніх, добрих татусів вихованці разом своїми батьками та педагогами  ДНЗ «Казка» підготували і провели у Народному домі м. Добромиль  святковий концерт.

 На великій сцені діти розповідали вірші про тата і дідуся та загалом про родину. Лунали пісні: “ Я татова донечка”, “Таточку, татусю”, “Про тата”, пісня синочків «Ми мужчини тато і я» та дівчаток «Мій дідусь мій дорогенький». Розвеселяли глядачів таночки «Дружна родина”, “Ромашки”, “Василечки”, “Гопачок”,”Долоньки”. З трепетом на душі глядачі переглядали танець дітей з мамами у ролі Ангела, інсценізацію хореографічної композиції “Два кольори”,яку виконували педагоги закладу. Не можна було не вшанувати загиблих батьків в зоні АТО. Ім присвятили танець “Свічка пам'яті”.

На завершення свята міський голова учасникам заходу подарував солодощі. Гості свята з захватом ділися своїми враженнями від такого виступу дітей.

Усе, що є найкраще у дитини:

ЇЇ талант, усмішка, доброта  -

Від тата й мами йде і від родини –

Незаперечна істина свята.

Сім’я, родина – це велике диво,

Там є любов і ласка, і тепло.

Там дітям затишно й щасливо

І хочем ми, щоб так завжди було!

  

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

http://www.president.gov.ua/ 

Copyright © 2015. All Rights Reserved.