ВІДДІЛ ОСВІТИ

Старосамбірської РДА

Семінар вчителів християнської етики

 

31.05.2018 року на базі ЗЗСО І-ІІ ст.. с.Солянуватка  відбувся підсумковий семінар районного методоб`єднання вчителів християнської етики. В рамках семінару вчителі мали нагоду здійснити невелику, але надзвичайно цікаву і пізнавальну екскурсію до кордону з Польщею  – у «Пастушкову» церкву с. Губичі (1453р.)  Історію походження чудотворної ікони Богородиці Пацлавської зокрема і Хресної Дороги (так званої Малої Кальварії ) в цілому, дуже доступно і гарно розповіли отці – настоятелі  Губицьких храмів УАПЦ о.Петро  і УГКЦ  о.Павло.  Після молебну вчителі мали можливість оглянути саму церкву і околиці, а згодом відвідати храм Пресвятої Трійці УГКЦ в с.Губичі, де знаходиться копія ікони Богородиці Пацлавської.

Друга частина семінару проходила  в Соляноватській ЗСШ І – ІІ ст. і була присвячена підсумкам роботи методоб`єднання вчителів християнської етики за 2017-2018н.р. Про новітні виклики у викладанні християнської етики , а також про  плани на наступний навчальний рік був присвячений виступ методиста Старосамбірського  районного методичного кабінету  Зиблікевич А.П.

Учасники семінару щиро вдячні методисту   Зиблікевич А.П.,  дирекції і вчительці християнської етики  ЗЗСО І-ІІ ст. с. Солянуватка Роман Л.Б., а також о.Павлу і о.Петру  за надзвичайно теплий прийом, гарно організовану роботу семінару і чудову нагоду ознайомитися зі святинями  Старосамбірщини.

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

http://www.president.gov.ua/ 

Copyright © 2015. All Rights Reserved.