ВІДДІЛ ОСВІТИ

Старосамбірської РДА

ДЕНЬ ГЕРОЇВ

Вже декілька років поспіль, у травні місяці, вшановуємо пам’ять Героїв України.

Ми завжди повинні пам’ятати про те, що лише той народ вартий власної держави, який береже пам’ять  про своїх синів і дочок, які без вагань поклали своє серце до ніг неньки України.

Цими днями відбувся захід до Дня Героїв проведений за участі Старосамбірської райдержадміністрації, районної ради, учасників АТО, волонтерів, духовенства, старшокласників опорного загальноосвітнього навчального закладу «Старосамбірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Богдана Сольчаника Львівської області», Старосамбірської загальноосвітньої середньої школи №2 та мешканців Старого Самбора.

На урочисту зустріч були запрошені Костянтин Шемердяк та Іван Кілик.

На могилі Героя України Богдана Сольчаника, воїнів УПА та жертв сталінського терору відбулися: панахида, покладання квітів та запалення лампадок. Після панахиди відбулася урочиста хода до пам’ятника Степана Бандери, де з урочистою промовою з нагоди Дня Героїв виступили голова Старосамбірської райдержадміністрації - Орест Бонк та перший заступник районної ради - Микола Мартич.

Голова «Спілки учасників бойових дій АТО Старосамбірщини» Костянтин Шемердяк нагородив відзнакою «ВОЛОНТЕР» Тараса Топоровича та Ярослава Голуба.

На завершення Руслан Пукшин подякував волонтерам за багаторазові поїздки в зону АТО.

Захід завершився урочистим концертом до Дня Героїв організованим відділом культури Старосамбірської райдержадміністрації.

   

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

http://www.president.gov.ua/ 

Copyright © 2015. All Rights Reserved.