ВІДДІЛ ОСВІТИ

Старосамбірської РДА

Результати олімпіади з хімії

8 клас

з/п

Прізвище, імя,

 по батькові

Школа

Кількість

балів

Місце

1

Габор Ірина

Старосамбірська ЗСШ І-ІІІ ст.. № 1

24,5

І

2

Шафер Юрій

Старосамбірська ЗСШ І-ІІІ ст.. № 2

18

ІІ

3

Войтечко Вікторія

Старосамбірська ЗСШ І-ІІІ ст.. № 1

17.5

ІІ

4

Пахолчак Вероніка

Гуманецька ЗСШ І-ІІ ст..

13

ІІІ

5

Сапбиєв Максим

Добромильська ЗСШ І-ІІІ ст..

13

ІІІ

6

Ярошко Марія

НВК с.Скелівка

12.5

ІІІ

7

Сушинська Юлія

Великосушицька ЗСШ І-ІІ ст..

12

ІІІ

8

Фляк Олена

Стрілківська ЗСШ І-ІІІ ст..

11.5

ІІІ

9

Ковалінська Андріана

Хирівська школа-інтернат

11

 

10

Гарванко Марян

Добромильська ЗСШ І-ІІІ ст..

11

 

11

Фрейдун Юлія

Стрілківська школа-інтернат

6.5

 

12

Сорока Маряна

Сусідовицька ЗСШ І-ІІ ст..

5.5

 

13

Кисилевич Юрій

Старосамбірська ЗСШ І-ІІІ ст.. № 2

4

 

14

Яворський Даниїл

Буківська ЗСШ І-ІІ ст..

3.5

 

15

Яцишин Марія

НВК с. Старява

3.5

 

16

Струк Соломія

Великосільська ЗСШ І-ІІ ст..

3

 

17

Роман Тетяна

НВК с.Міженець

3

 

18

Климончук Юлія

Стрілківська школа-інтернат

2

 

19

Гиз Павло

Боневицька ЗСШ І-ІІ ст..

1

 

20

Клюка Анна

Тур’ївська ЗСШ І-ІІІ ст..

1

 

21

Топільницька Андріана

НВК с.Топільниця

1

 

22

Макар Наталія

Головецька ЗСШ І-ІІІ ст..

1

 

 

9 клас

з/п

Прізвище, імя,

 по батькові

Школа

Кількість

балів

Місце

1

Боднар Ірина

Добромильська ЗСШ І-ІІІ ст..

35.5

І

2

Керницький Остап

Добромильська ЗСШ І-ІІІ ст..

28

ІІ

3

Нестер Уляна

Старосамбірська ЗСШ І-ІІІ ст.. № 2

22.5

ІІ

4

Васьків Лілія

НВК с.Скелівка

15.5

ІІІ

5

Дзиньора Леся

Головецька ЗСШ І-ІІІ ст..

11

 

6

Золощук Тереза

Стрілківська школа-інтернат

9.5

 

7

Мазепа Олег

Хирівська школа-інтернат

7

 

8

Лопушанська Христина

Стрілківська ЗСШ І-ІІІ ст..

6.25

 

9

Дицька Соломія

НВК смт.Стара Сіль

9.5

 

10

Козак Анна

Стрільбицька ЗСШ І-ІІІ ст..

6.5

 

11

Шкіль Василь

Ясенице-Замківська ЗСШ І-ІІ ст..

6

 

12

Рудзінська Діана

Староропська ЗСШ І-ІІ ст..

5.5

 

13

Луцак Зоряна

НВК с.Велика Лінина

5.5

 

14

Іваничко Іванна

Бусовиська ЗСШ І-ІІ ст..

5

 

15

Семрак Марія

Великосільська ЗСШ І-ІІ ст..

4.5

 

16

Драбик Зоряна

Лопушницька ЗСШ І-ІІ ст..

4

 

17

Дмитришин Василь

Верхньолужецька ЗСШ І-ІІ ст..

4

 

18

Кічурка Марія

Тур’ївська ЗСШ І-ІІІ ст..

3

 

19

Дубравський Іван

НВК с.Топільниця

1.5

 

20

Павлішак Віра

НВК с.Міженець

1

 

 

 

 

 

 

 

10 клас

з/п

Прізвище, імя,

 по батькові

Школа

Кількість

балів

Місце

1

Мазур Тетяна

НВК с. Старява

28

І

2

Стрелнікова Юлія

Старосамбірська ЗСШ І-ІІІ ст.. № 2

16

ІІ

3

Ковальчак Христина

Старосамбірська ЗСШ І-ІІІ ст.. № 2

11.5

 

4

Слободянюк Тетяна

Хирівська ЗСШ І-ІІІ ст..

11

 

5

Библик Христина

Стрілківська школа-інтернат

10

 

6

Гальчук Віктор

Хирівська школа-інтернат

9

 

7

Лацик Ярина

НВК с.Міженець

7.5

 

8

Комарницький Святослав

Хирівська школа-інтернат

5

 

9

Лопушанський Олег

Стрілківська ЗСШ І-ІІІ ст..

4

 

10

Цимбаляк Марта

Старосамбірська ЗСШ І-ІІІ ст.. № 2

4

 

11

Затварська Діана

НВК смт.Стара Сіль

4

 

12

Курилех Маряна

Стрілківська ЗСШ І-ІІІ ст..

3

 

13

Карпа Галина

Стрілківська школа-інтернат

1.5

 

14

Рутиш Галина

Головецька ЗСШ І-ІІІ ст..

1

 

15

Гречин Анна

Старосамбірська ЗСШ І-ІІІ ст.. № 1

1

 

16

Богера Вікторія

Лютовиська ЗСШ І-ІІІ ст..

0

 

 

11 клас

з/п

Прізвище, ім’я,

 по батькові

Школа

Кількість

балів

Місце

1

Зелізко Ярослав

Старосамбірська ЗСШ І-ІІІ ст.. № 2

52

І

2

Стульків Юрій

Старосамбірська ЗСШ І-ІІІ ст.. № 1

50

ІІ

3

Голубович Роксолана

Старосамбірська ЗСШ І-ІІІ ст.. № 1

28

ІІІ

4

Гриц Тарас

Добромильська ЗСШ І-ІІІ ст..

24

ІІІ

5

Лісковацька Надія

Хирівська ЗСШ І-ІІІ ст..

19.5

 

6

Карпецька Тетяна

Стрілківська ЗСШ І-ІІІ ст..

19.5

 

7

Поляниця Марія

Стрілківська школа-інтернат

15.5

 

8

Іванишин Анастасія

Нижанковицька ЗСШ І-ІІІ ст..

15

 

9

Павлечко Ірина

Стрілківська школа-інтернат

14

 

10

Біла Василина

НВК с.Велика Лінина

10

 

11

Мамчак Назарій

Хирівська школа-інтернат

5

 

12

Гайдук Ірина

Головецька ЗСШ І-ІІІ ст..

2.5

 

13

Гложик Юлія

НВК с.Міженець

1

 

14

Воробець Назарій

Лютовиська ЗСШ І-ІІІ ст..

0

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

http://www.president.gov.ua/ 

Copyright © 2015. All Rights Reserved.