ВІДДІЛ ОСВІТИ

Старосамбірської РДА

Творчі конкурси

VІІ фестиваль «Полегойки, Бойки! Народні інструменти»

9 листопада 2015 р. в народному домі «Просвіта» с.Стрілки Старосамбірського району відбувся VІІ фестиваль «Полегойки, Бойки! Народні інструменти» серед учнів загальноосвітніх шкіл району.
Організатори фестивалю: РІМЦ відділу освіти Старосамбірської РДА та методичне об’єднання вчителів музичного мистецтва Стрілківського освітнього округу. Фольклорний фестиваль проведений з метою відновлення та збереження бойківського мистецтва.

Детальніше: VІІ фестиваль «Полегойки, Бойки! Народні інструменти»

Конкурс «Учитель року-2015»

З метою виявлення та підтримки творчої праці учителів, підвищення їх професійної компетентності популяризації педагогічних здобутків 16.12.2014 р. районним інформаційно-методичним центром відділу освіти Старосамбірської РДА проведено очний тур конкурсу «Учитель року-2015», у номінаціях: «Українська мова та література», «Хімія», «Правознавство». В очному турі взяли участь два учителі-словесники, два учителі хімії та один учитель правознавства. Учасники конкурсу продемонстрували презентацію досвіду роботи та запропонували членам журі відеозапис майстер-класу.

Детальніше: Конкурс «Учитель року-2015»

«Людина та ліс»

На виконання спільного наказу Державного підприємства «Старосамбірське ЛМГ» та  відділу освіти Старосамбірської РДА  від 01.04.2014 року № 69/72, з метою виховання в учнівської молоді шанобливого ставлення до природи, поширення їх знань про ліси та їх важливість для існування життя на планетів, в рамках щорічної акції Державного агентства лісових ресурсів України «Майбутнє лісу у твоїх руках» у районі проведено конкурс дитячого малюнка та конкурс на кращий твір за темою «Людина та ліс».

Детальніше: «Людина та ліс»

«Кенгуру-2014» на Старосамбірщині

На початку 80-х років XX століття Пітер Холлоран, професор математики з Сіднею, вирішив організувати новий тип гри-конкурсу для австралійських школярів: підбірку задач із варіантами відповідей, перевірку яких здійснює комп’ютер. Тисячі школярів могли взяти участь у грі одночасно. Успіх австралійського національного математичного конкурсу був надзвичайний.

Детальніше: «Кенгуру-2014» на Старосамбірщині

Підбито підсумки І етапу Всеукраїнського конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт

   На виконання наказу відділу освіти Старосамбірської РДА № 8 від 20.01.2014 р. Малою академією наук Старосамбірського району з 28.01. по 31.01.2014 р.  було проведено І етап Всеукраїнського конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт учнів – членів МАН.

   Основними завданнями конкурсу є виявлення та підтримка обдарованих дітей, залучення інтелектуально та творчо обдарованої учнівської молоді до науково-дослідницької та експериментальної роботи, формування активної громадянської позиції, виховання самостійності, наполегливості, вміння формувати й обстоювати власну думку.

Детальніше: Підбито підсумки І етапу Всеукраїнського конкурсу –...

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

http://www.president.gov.ua/ 

Copyright © 2015. All Rights Reserved.