ВІДДІЛ ОСВІТИ

Старосамбірської РДА

У Старосамбірському районі письменники Бойківщини вперше зібралися на творчу зустріч

Уперше в історії Старосамбірського району Львівської області відділ освіти РДА провів творчу зустріч «Святою любов’ю натхненні». На неї організатори запросили місцевих письменників, у творчому доробку яких по кілька виданих поетичних і прозових книг.

За святковим столом зібралися добре знані на Прикарпатті письменники Ольга Яворська, Марія Прокопець, Омелян Леськів, Марія Деленко, Стефанія Пахольчук, Ольга Віцик, Ігор Новацький, Іван Фідик, Галина Прокопик, Володимир Титар та Володимир Пішко. Всі вони є членами Всеукраїнського об’єднання «Письменники бойківщини».

Письменники обмінялися думками про літературне життя на Старосамбірщині та в Україні, роль і значення книги, поділилися творчими планами.  Цікавий  штрих: кожного письменника-вчителя представляла школа, в якій  він працює.

Заступник голови районної ради Ігор Макакр кожному учаснику зустрічі вручив нове видання «Старосамбірщина. Історія і культура». За словами начальника відділу освіти РДА Ореста Бонка, цим заходом привернуто увагу до творчості місцевих письменників, його  проведено для  популяризації їхніх книг.

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

http://www.president.gov.ua/ 

Copyright © 2015. All Rights Reserved.