ВІДДІЛ ОСВІТИ

Старосамбірської РДА

У Старосамбірському районі обдаровані діти отримають медалі ім. митрополита Шептицького та іменні стипендії

У Старосамбірському районі Львівської області поетапно модернізують освітню мережу. В перспективі тут буде десять освітніх округів з опорними, базовими школами. У них як міські, так і сільські діти матимуть рівний доступ до якісної освіти.

Відділ освіти РДА стимулює школярів до навчання. З цією метою тут запроваджено медалі імені Митрополита УГКЦ Андрея Шептицького. Ними вперше в історії районної освіти нагородили сімнадцятьох призерів предметних шкільних олімпіад різних рівнів.

 

У цій новації також є свої родзинки. Для учнів-переможців обласних предметних олімпіад засновано іменні стипендії імені Андрея Шептицького. У цьому зв’язку упродовж восьми місяців розумникам і розумницям на особові рахунки виплачуватимуться грошові винагороди. По 100 гривень за перше місце, 75 – друге та 50 гривень за третє. Кошти на ці потреби передбачили у районному бюджеті.

Восени минулого року заступник голови РДА Семен Цебак обґрунтував потребу запровадження іменної стипендії Андрея Шептицького для обдарованих дітей Старосамбірщини. Його ініціативу підтримали депутати райради.

Майбутній глава УГКЦ Андрей Шептицький розпочав свій монаший шлях на Старосамбірщині із тутешнього Добромильського Святоонуфріївського монастиря. Відомо також, що саме на Прикарпатті отець Шептицький проводив неоціненну роботу, аби популяризувати і зробити доступною науку навіть для дітей із найбідніших сімей.

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

http://www.president.gov.ua/ 

Copyright © 2015. All Rights Reserved.