ВІДДІЛ ОСВІТИ

Старосамбірської РДА

Методичні рекомендації

Круглий стіл за участю директорів опорних шкіл ЗНЗ району

У п’ятницю 10 січня 2014 р. на базі Старосамбірської ЗСШ №1 директором РІМЦ Горбовою М.В. проведено круглий стіл за участю директорів опорних шкіл ЗНЗ району та директорів шкіл-інтернатів з питань обговорення нової «Типової інструкції з ведення шкільної документації у загальноосвітніх начальних закладах». Керівники ЗНЗ району поділилися  досвідом  ведення  документації, необхідної для успішного функціонування навчального закладу та виробили єдині підходи до формування номенклатури справ у ЗНЗ, відповідно до нових вимог. Слід відзначити активність усіх керівників, присутніх на засіданні круглого столу.

МОНІТОРИНГ ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ СЕРЕД УЧНІВ 5, 10 КЛАСІВ.

    11 листопада 2013 року на базі Старосамбірської ЗСШ №1 І-ІІІ ступенів відбулась інструктивно-методична нарада з питань проведення моніторингу оцінювання якості освіти серед учнів 5 та 10-их класів ЗНЗ району із керівниками опорних навчальних закладів району. Моніторингові дослідження якості загальної середньої освіти проводяться на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 17.07.2013 р. № 995 «Деякі питання моніторингу якості загальної середньої освіти» та наказу департаменту освіти і науки ЛОДА від 29.102013 р. № 426 «Про проведення моніторингового дослідження якості загальної середньої освіти», за графіком поданим МОН.

Детальніше: МОНІТОРИНГ ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ СЕРЕД УЧНІВ 5, 10...

План основних обласних масових заходів ГУОН на 2012-2013 н.р

Завантажити

Інформаційно-методична нарада вчителів української мови та літератури з питань підготовки до ДПА і ЗНО в 11-х класах

18.04.2012 р. було проведено інформаційно-методичну нараду вчителів української мови та літератури з питань підготовки до  ДПА  і ЗНО в 11-х класах.
Про зміни у побудові власного висловлювання та критеріях його оцінювання вчителів- словесників ознайомила вчитель Нижанковицької СШ І-ІІІ ступенів Сембрак Любов Богданівна, яка впродовж декількох років залучається  ЛРЦОЯО до перевірки відкритої частини тестів ЗНО з української мови та літератури  як висококваліфікований педагог.
Інструктаж щодо проведення ДПА з української мови  в 11-х класах провела методист РІМЦ Сива Л.С.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

http://www.president.gov.ua/ 

Copyright © 2015. All Rights Reserved.