ВІДДІЛ ОСВІТИ

Старосамбірської РДА

Результати ІІ туру Всеукраїнської олімпіади з фізики

№ п.п.

ПІП учня

Назва ЗНЗ

К-сть балів

 Місце

8 клас

 

1.      

Затварницький Віталій

ЗСШ І-ІІІ ст. с.Головецько

10.5

І

2.      

Борецький Ростислав

ОЗНЗ «Старосамбірська ЗСШ І-ІІІ ст..№1»

9.0

ІІ

3.      

Козолис Юрій

ЗСШ І-ІІІ ст. с.Головецько

8.0

ІІІ

4.      

Зварич Назар

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст.. м.Хирова

6.0

 

5.      

Іваницька Валерія

ЗСШ І-ІІ ст. с.Бусовисько

5.0

 

6.      

Машталір Софія

ЗЗСО І-ІІІ ст..-ліцею м.Хирова

5.0

 

7.      

Сапбиєва Софія

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст.. м.Добромиля

45

 

8.      

Шпак Вікторія

ЗЗСО І-ІІІ ст..-ліцею  с.Стрілки

4.5

 

9.      

Гнатойко Михайлина

НВК «ЗСШ І-ІІІ ст..с.Стар’ява»

4.0

 

10.  

Щербан Дмитро

НВК «ЗСШ І-ІІІ ст.. с.Велика Лінина»

4.0

 

11.  

Петрівський Арсен

Старосолянський НВК

3.5

 

12.  

Бордуляк Роман

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст.. м.Хирова

3.5

 

13.  

Мазур Христина

ЗЗСО І-ІІІ ст..-ліцею м.Хирова

3.5

 

14.  

Мальковська Діана

НВК с.Торгановичі

3.5

 

15.  

Топольницький Віктор

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст. с.Стрілки

3.0

 

16.  

Немченко Любов

ЗСШ І-ІІ ст.. с.П’ятниця

2.5

 

17.  

Петрик Наталія

ЗЗСО І-ІІІ ст..-ліцею  с.Стрілки

1.5

 

18.  

Кінаш Валерія

Старосамбірська ЗСШ І-ІІІ ст..№2

0.5

 

19.  

Клипко Богдан

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст.. м.Добромиля

0.5

 

20.  

Дякун Анастасія

ЗСШ І-ІІ ст..с.Тершів

0

 

9   клас

1.      

Литвин Лев

ОЗНЗ « Старосамбірська ЗСШ І-ІІІ ст..№1»

9.0

І

2.      

Фрейдун Вікторія

ЗЗСО І-ІІІ ст..-ліцею  с.Стрілки

7.5

ІІ

3.      

Сабівчак Надія

НВК с.Торгановичі

7.0

ІІІ

4.      

Жук Іван

Старосамбірська ЗСШ І-ІІІ ст..№2

6.0

 

5.      

Дуб Дмитро

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст.. м.Добромиля

5.0

 

6.      

Габор Юрій

ОЗНЗ-«Старосамбірська ЗСШ І-ІІІ ст..№1»

5.0

 

7.      

Батючок Роксолана

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст. с.Стрілки

4.5

 

8.      

Токар Роман

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст.. м.Добромиля

3.5

 

9.      

Дребот Вікторія

ЗСШ І-ІІІ ст.. с.Тур’є

3.0

 

10.  

Матвієнко Ярина

НВК с.Скелівка

2.5

 

11.  

Сарахман Соломія

НВК с.Стар’ява

2.5

 

12.  

Рихліцький Андрій

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст. с.Стрілки

1.5

 

13.  

Кедьо Дмитро

ЗЗСО І-ІІІ ст..-ліцею м.Хирова

0.5

 

14.  

Авдєєва Вікторія

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст.. м.Хирова

0.5

 

15.  

Павловський Володимир

ЗЗСО І-ІІІ ст..-ліцею  с.Стрілки

0.5

 

16.  

Хай Ірина

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст.. м.Хирова

0.5

 

10 клас

1.      

Сеньківський Віталій

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст. с.Стрілки

14.5

 

2.      

Керницький Андрій

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст.. м.Добромиля

4

 

3.      

Гусар Ігор

ЗЗСО І-ІІІ ст..-ліцею м.Хирова

3.0

 

4.      

Мінько Михайло

ЗЗСО І-ІІІ ст..-ліцею  с.Стрілки

2.5

 

5.      

Мацькович Марія

ЗСШ І-ІІІ ст. с.Головецько

2.5

 

6.      

Куцалаба Назарій

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст.. м.Хирова

2.0

 

7.      

Маслей Олена

ЗСШ І-ІІІ ст.. с.Тур’є

2.0

 

8.      

Сивий Роман

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст.. м.Хирова

1.5

 

9.      

Кметик Дмитро

НВК с.Скелівка

1.0

 

10.  

Кречківська Мар’яна

ЗЗСО І-ІІІ ст..-ліцею м.Хирова

1.0

 

11.  

Канчуга Аліна

НВК с.Скелівка

1.0

 

11 клас

1.      

Федищів Микола

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст. с.Стрілки

10

І

2.      

Гриц Василь

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст.. м.Добромиля

7.5

ІІ

3.      

Левицький Максим

ОЗНЗ- Старосамбірська ЗСШ І-ІІІ ст..№1

5.5

ІІІ

4.      

Павлечко Іван

ЗСШ І-ІІІ ст. с.Головецько

5.0

 

5.      

Пірко Дмитро

Старосамбірська ЗСШ І-ІІІ ст..№2

2.5

 

6.      

Магуряк Іван

ЗЗСО І-ІІІ ст..-ліцею  с.Стрілки

2.5

 

7.      

Єдин Ярослав

ЗЗОС І-ІІІ ст..-ліцею м.Хирова

1.0

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

http://www.president.gov.ua/ 

Copyright © 2015. All Rights Reserved.