ВІДДІЛ ОСВІТИ

Старосамбірської РДА

Результати ІІ туру Всеукраїнської олімпіади з географії

8 клас

 № п.п.

Прізвище, ім’я, по батькові  учня

Назва ЗНЗ

К-сть балів

Місце

ПІП учителя

1.        

Козолис Юрій

Головецька ЗСШ І-ІІІ ст.

25,5

І

Гайдук Іван Ілліч

2.        

Затварницький Віталій

Головецька ЗСШ І-ІІІ ст.

23

ІІ

Гайдук Іван Ілліч

3.        

Терлецька Соломія

ОЗНЗ – «Старосамбірська ЗОШ  І-ІІІ ст. № 1 »

22,5

ІІ

Кватюра Надія Дмитрівна

4.        

Макаревич Юлія

ЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцей  с. Стрілки

21,5

ІІ

Мицак Марія Володим.

5.        

Бордуляк Роман

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст. м. Хирів

19

ІІІ

Дахновська Олександра Зеновіївна

6.        

Орос Каріна

ЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцей  м. Хирів

18,5

ІІІ

Леськів Остап Судомирович

7.        

Мазур Христина

ЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцей  м. Хирів

18,5

ІІІ

Леськів Остап Судомирович

8.        

Петрівський Арсен

Старосолянський НВК

17,5

ІІІ

Чишкевич Тетяна Волод

9.        

Мопац Галина

Терлівська ЗСШ І-ІІ ст.

17,5

ІІІ

Терлецький Олександр Євгенович

10.    

Най Олена

ЗСШ І-ІІст. с. Тернава

17

 ІІІ

 Городецька Ольга Романівна

11.    

Кінаш Валерія

Старосамбірська ЗСШ №2

14

 

 

12.    

Цап Вікторія

ЗЗСО І-ІІ ст. с. Бусовисько

13,5

 

 

13.    

Мигляс Каріна

Старосамбірська ЗСШ І-ІІІ ст. №2

12,5

 

 

14.    

Івако Марія

ОЗНЗ – «Старосамбірська ЗОШ  І-ІІІ ст. № 1 »

12,5

 

 

15.    

Михавко Соломія

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст. с. Стрілки

11,5

 

 

16.   

Гнатойко Михайло

НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ с. Стар’ява»

11,5

 

 

17.   

Бац Сергій

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст. м. Хирів

11,5

 

 

18.   

Зубак Вікторія

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст. с. Стрілки

10,5

 

 

19.   

Глухан Софія

Великолінинський НВК

9

 

 

20.   

Косман Марія

ЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцей  с. Стрілки

8

 

 

21.   

Плитич Василь

Чаплівська ЗСШ І-ІІ ст.

7,5

 

 

22.   

Комарницька Вікторія

НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ с. Стар’ява»

7,5

 

 

23.   

Лучин Оксана

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст. м. Добромиль

6,5

 

 

24.   

Ковтик Юлія

Торчиновицька ЗСШ І-ІІ ст.

3

 

 

                                                                                          9 клас 

 № п.п.

Прізвище, імя учня

Назва ЗНЗ

К-сть балів

Місце

ПІП учителя

1.        

Юрса Аліна

ЗСШ І-ІІ ст. с. Велика Сушиця

25

І

Княжик Галина Григорівна

2.        

Авдєєва Вікторія

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст. м.Хирів

22,5

ІІ

Дахновська Олександра Зеновіївна

3.        

Здреник Володимир

Торчиновицька ЗСШ І-ІІ ст.

22

ІІ

Цапович Марія Петрівна

4.        

Саніблідзе Іван

Бусовиська ЗСШ І-ІІ ст.

21

ІІ

Кубай Тарас Олегович

5.        

Кривко Маркіян

Великолінинський НВК

19,5

ІІІ

Барзух Михайло Богданович

6.        

Катинський Назар

ОЗНЗ – «Старосамбірська ЗОШ  І-ІІІ ст. № 1 »

19

ІІІ

Кватюра Надія Дмитрівна

7.        

Фрейдун Вікторія

ЗЗСО І-ІІІ ст. –ліцей с. Стрілки

19

ІІІ

Мицак Марія Володимирівна

8.        

Хай Ірина

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст. м. Хирів

18,5

ІІІ

Дахновська Олександра Зеновіївна

9.        

Пелишко Максим

ОЗНЗ – «Старосамбірська ЗОШ  І-ІІІ ст. № 1 »

16

 

 

10.    

Постолюк Максим

Головецька ЗСШ І-ІІІ ст.

15,5

 

 

11.    

Соджак Христина

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст. с. Стрілки

15

 

 

12.    

Куліш Вікторія

ЗЗСО І-ІІІ ст. –ліцей с. Стрілки

13

 

 

13.    

Ковальчук Маріанна

Торчиновицька ЗСШ І-ІІ ст.

12

 

 

14.    

Курій Катерина

ЗСШ І-ІІ ст.с. Ясениця-Замкова

12

 

 

15.    

Файчак Тетяна

Тур’ївська ЗСШ І-ІІІ ст.

11

 

 

16.    

Терлецька Марія

Терлівська ЗСШ І-ІІ ст.

10,5

 

 

17.    

Белей Надія

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст. м. Добромиль

10,5

 

 

18.    

Дребот Вікторія

Тур’ївська ЗСШ І-ІІІ ст.

9

 

 

19.    

Кокодиняк Юлія

ЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцей  м. Хирів

8

 

 

10 клас

 № п.п.

Прізвище, ім’я учня

Назва ЗНЗ

К-сть балів

Місце

ПІП учителя

1.        

Боднар Володимир

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст. м. Добромиль

28

І

Паберівська Марія Володимирівна

2.        

Постолюк Олена

Головецька ЗСШ І-ІІІ ст.

23

ІІ

Цапович Леся Дмитрівна

3.        

Волошин Анна

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст. м. Добромиль

20

ІІІ

Паберівська Марія Володимирівна

4.        

Демчишак Інна

ЗЗСО І-ІІІ ст. –ліцей с. Стрілки

19,5

ІІІ

Мицак Марія Володимирівна

5.        

Грицик Христина

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст. с. Стрілки

19,5

ІІІ

Мартич Надія Іванівна

6.        

Вахович Соломія

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст. м. Хирів

19

ІІІ

Господар Ірина Мих.

7.        

Щерба Анастасія

ЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцей  м. Хирів

17

 

 

8.        

Маслей Олена

Турївська ЗСШ І-ІІІ ст.

15

 

 

9.        

Понич Святослав

Старосолянський НВК

14

 

 

10.    

Копцюх Соломія

ОЗНЗ – «Старосамбірська ЗОШ  І-ІІІ ст. № 1 »

13,5

 

 

11.    

Білас Вікторія

Старосолянський НВК

11

 

 

12.    

Поляниця Віталія

Турївська ЗСШ І-ІІІ ст.

11

 

 

13.    

Пустовойт Оксана

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст. с. Стрілки

10

 

 

14.    

Плетеня Анна-Марія

ЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцей  м. Хирів

9,5

 

 

11 клас  

 № п.п.

Прізвище, ім’я учня

Назва ЗНЗ

К-сть балів

Місце

ПІП учителя

1.        

Павлечко Юлія

Головецька ЗСШ І-ІІІ ст.

27

І

Цапович Леся Дмитрівна

2.        

Маличкович Юрій

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст. с. Стрілки

22,5

ІІ

Мартич Надія Іванівна

3.        

Смоленська Світлана

ЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцей  м. Хирів

22,5

ІІ

Терлецька Тетяна Євменівна

4.        

Мичула Ксенія

ЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцей  м. Хирів

21

ІІІ

Терлецька Тетяна Євменівна

5.        

Заріцька Марія

Головецька ЗСШ І-ІІІ ст.

20,5

 

 

6.        

Стець Іван

Стрільбицької ЗСШ І-ІІІ ст.

19

 

 

7.        

Куцериб Надія

ОЗНЗ-ЗСШ І-ІІІ ст. с. Стрілки

16

 

 

8.        

Ільчишин Ілона

ОЗНЗ – «Старосамбірська ЗОШ  І-ІІІ ст. № 1 »

13

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

http://www.president.gov.ua/ 

Copyright © 2015. All Rights Reserved.