ВІДДІЛ ОСВІТИ

Старосамбірської РДА

Екскурс у минуле

14 листопада 2017р. у ЗСШ І-ІІ ст. с. Тернава проведено засідання школи молодого вчителя історії  під керівництвом методиста РІМЦ відділу освіти Старосамбірської РДА Ворика Б.В .

Учитель вищої категорії Галушко О.Б. майстерно і творчо провела  урок у 8 класі на тему: «Морські походи козаків. Гетьман П.Сагайдачний. Участь українського козацтва у Хотинській війні».

Усі присутні на уроці змогли в повній мірі відчути атмосферу доби героїчних походів українського козацтва, побачити цікаві відеофрагменти  про  Хотинську війну, підводні козацькі чайки, гетьмана П.Сагайдачного. Учні 8 класу вміло користувалися електронними атласами і контурними картами, активно працювали з історичними джерелами та захоплююче інсценізували сценку «Як приймали у козаки».

На уроці було вміло поєднано події періоду козаччини із сьогоденням. Ключовим висловом уроку були слова М.Рильського «Хто не знає свого минулого, той не вартий майбутнього».

Проведений урок засвідчив, що чим краще ми знатимемо історію свого народу, тим глибше усвідомимо потребу у творчій праці на благо нашої незалежної  України.

Методист Ворик Б.В. надав методичні рекомендації молодим учителям щодо  застосування   інноваційних методів навчання та стимулювання пізнавальної діяльності на уроках історії.

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

http://www.president.gov.ua/ 

Copyright © 2015. All Rights Reserved.