ВІДДІЛ ОСВІТИ

Старосамбірської РДА

Міжнародний день захисту дітей

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей 1 червня у Старому Самборі відбулося гарне та змістовне свято. Розпочалося воно традиційно Молебнем у церкві Святого Миколая, який відслужив отець-декан Михайло Николин.

 

А далі головне дійство відбувалося на сцені районного Народного дому. Чудову концертну програму «Ми – твої діти, Україно» підготували педагоги та вихованці Центру дитячої та юнацької творчості».

На заході були присутні голова райдержадміністрації Микола Цепенда, голова районної ради Орест Бонк, міський голова Старого Самбора Іван Грись, депутат обласної ради Юрій Войтів. А відбулося свято під патронатом служби у справах дітей Старосамбірської РДА.

Цього дня говорилося і про дитячі мрії, і про літні канікули, які розпочалися для дітей, і про батьків, і про вчителів. Але головним лейтмотивом свята, була думка, яка линула з вуст дітей, – про прагнення миру, про те, що діти України хочуть зростати під мирним небом України. З вуст ведучих, зокрема, звучало: «Мова. Батьківщина. Україна – ці такі рідні слова так багато для нас означають. І як би нам хотілося, аби ми не знали, що таке війна. Аби над Україною розвіялися густі тумани, аби над Сходом держави не були чорні від вибухів хмари. Аби наші ровесники з Луганщини і Донеччини не чули як гудуть танки, свистять кулі, палає від градів земля.

Тяжкі, на жаль, реалії сьогодення. Нам боляче спостерігати за трагічними подіями, що відбуваються в нашій державі. Нас, дітей, дуже непокоїть сьогодення України.

Але ми знаємо, кому завдячувати, що запаху війни немає тут. Ми знаємо, завдяки кому мир настане у цілій Україні. Ми вдячні нашим Героям».

Тож школярі обох шкіл райцентру виконували чудові пісенні номери, присвячені Україні, мові, нашим героям.

А ще на сцені цього дня ожила казка. У стару казку на новий лад глядачів вправно повели вихованці драматичного гуртка ЦДТЮТ. (керівник Марія Кузьмин).  Демонстрували свої здібності також вихованці гуртка «Умілі руки» (керівник Тетяна Матківська). Вони дефілювали, демонструючи капелюшки та сумочки, які власноруч виплели із соломи. А гарні хореографічні композиції дарували присутнім вихованці танцювальних гуртків. 

Змістовні пісенні номери виконували учні Старосамбірських шкіл № 1 та № 2.

На завершення свята до малих артистів, педагогів, які з ними працюють та до батьків з найщирішими побажаннями звернувся голова районної ради Орест Бонк.

Окрім концертної програми у рамках свята відбувалися шаховий та турнір з футболу, веселі старти.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

http://www.president.gov.ua/ 

Copyright © 2015. All Rights Reserved.