ВІДДІЛ ОСВІТИ

Старосамбірської РДА

«Кривава ціна миру в Європі 45-го та сьогодні»

Під гаслом «1939 -1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!» у Солянуватській ЗСШ І-ІІ ст.. ім. Б.Цицика відбувся виховний захід у формі круглого столу «Кривава ціна миру в Європі 45-го та сьогодні».

 Усі учні разом із вчителем історії Щербою Русланою Богданівною мали прикріплені червоні маки – як символ пам’яті жертв війни в Україні, а також біль і втрати, які пережили українці під час ІІ світової війни.

Метою такого заходу присвяченому Дню пам’яті та примирення було донести учнівському загалу «ціну війни, реальні людські та матеріальні втрати України в результаті ІІ світової війни». А також інформувати всіх про те, що російська пропаганда хоче приписати Перемогу одному народу і перекреслити подвиг всіх інших. В ході викладання матеріалу було зроблено акцент на внесок українського народу у Перемогу антигітлерівської коаліції над нацизмом. Для більш яскравого та чіткого засвоєння і осмислення було залучено відеоматеріали та листи. Дуже зворушливо прозвучав лист дочки до свого батька,  яка працювала прачкою у німця Шарлена, у виконанні учениці 5-го Васік Софії.

Підсилило атмосферу цього заходу музичне оформлення пісні «Перемога» у виконанні вчителя історії.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

http://www.president.gov.ua/ 

Copyright © 2015. All Rights Reserved.