ВІДДІЛ ОСВІТИ

Старосамбірської РДА

Козацькому роду – нема переводу

Гніздо лелече, небо веселкове,

Тут завжди чую спів я солов’я.

Чи впізнаєш шо своє чудове?

Так рідне Терло – це моя земля!

Гамірно і людно на території  Терлівської ЗСШ І-ІІ ступенів тому, що тут 14 травня було проведено районну дитячо-юнацьку військово-спортивну патріотичну гру Українського козацтва «Сокіл» («Джура»).

Почалось свято із шикування, привітання та представлення команд. Вітали вчителів та  учнів змагань парох місцевої церкви  Ігор Знак, який відслужив молебень за  щасливе проведення  змагань. Із щирими привітаннями виступили учні  та вчителі Терлівської  школи, методист РІМЦ Б.Ворик, отаман РКТ «Прикарпатська Січ» М.Середницький, старійшина туристичного руху, член оргкомітету, директор Чаплівської ЗСШ І-ІІ ступенів Б.Броневич, заступник начальника прикордонної застави «Смільниця» В.Лозинський.

 

Прибули на змагання козаки та козачки з 27 шкіл району, з них: 14 команд середніх шкіл та 10 – з основних. Усі брали участь  в змаганнях.

За підсумками протоколу у старшій групі середніх шкіл І місце зайняла команда Стрільбицької ЗСШ, ІІ – Хирівська школа інтернат, ІІІ – Хирівська ЗСШ І-ІІІ ст. У другій віковій групі І – Великосушицька ЗСШ І-ІІ ст.., ІІІ – Тернавська ЗСШ І-ІІ ст.., ІІІ – Мігівська ЗСШ І-ІІ ст..

Начальники відділу освіти  М.Яворський виловив подяку всім організаторам та учасникам змагань. Переможцям для  урочистого вручення кубків та медалей анонсовано поїздку до села, де народився гетьман українського козацтва П.К.Сагайдачний – Кульчиці 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

http://www.president.gov.ua/ 

Copyright © 2015. All Rights Reserved.