ВІДДІЛ ОСВІТИ

Старосамбірської РДА

Ми обираємо здоров'я

14 травня у Турївській ЗСШ І-ІІІ ступенів пройшов під знаком здорового способу життя. Практичний психолог Амброс І. І. та соціальний педагог Ганяк І. Т., закінчивши у сьомому класі антиалкогольну  програму «Сімейна розмова», провели невеличкий виховний захід «Ми обираємо здоровя». На ньому учні показали  весь негативний вплив шкідливих звичок,  перевтілилися  на деякий час  у залежних від алкоголю, сигарет, наркотиків та компютерних ігор. На щастя, за допомогою своїх друзів  усі зрозуміли – потрібно вести здоровий спосіб життя.

Після цього було проведено змагання між учнями 7 та 8 класів - «Здоровя – найбільша цінність у житті».  Із великим завзяттям та наполегливістю учні взялися  до змагань. Показали неабиякі знання лікарський рослин, правильного режиму дня. Не залишилися осторонь і вболівальники. Для них було проведено змагання на розгадування загадок, у якому перемогли вболівальники восьмого класу.

Незважаючи на те, що перемогу здобули учні 8 класу, семикласники повелися гідно. Вони подарували своїм суперникам вагове морозиво. Усі учасники дійства зрозуміли: головне усім залишатися завжди здоровими.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

http://www.president.gov.ua/ 

Copyright © 2015. All Rights Reserved.