ВІДДІЛ ОСВІТИ

Старосамбірської РДА

Проща у Биличах

 

Биличі – чудодійне енергетичнопо тужне місце на Старосамбірщині. З усієї України до цього села їдуть хворі й недужі люди, аби зцілитися милістю Божої Матері.

12.05.2018 учні Старосамбірщини взяли активну участь у Прощі учнівської молоді до Билич. Понад 200 юних прочан  із двадцяти шкіл району слухали Боже Слово під час Архиєрейської Літургії та  молебеня до Богородиці.

 

Владика ,зокрема, сказав про те, що кожен із присутніх з волі і ласки Божої, прибувши в цей день до Билич, не тільки має нагоду спільно помолитися перед образом Пресвятої Богородиці, покровительки нашого краю, а й може напитися із «вічного джерела  води  живої».

Традиційною була акція «Троянди для Марії». Першим висадив кущ троянд владика +Ярослав. Школярі  оглядали світлини, які відображали християнське виховання у наших школах . По завершенні  відбувся фестиваль дитячої творчості  «Талантом славимо Творця», у якому взяли участь: учениця 10 класу Старосамбірської ЗСШ І-ІІІ ст.. №2 Яворська Валерія, танцювальний колектив із ОЗНЗ- ЗСШ І-ІІІ ст.. м. Хирова та дитячий духовий оркестр Хирівської школи-інтернату .  З нагоди Ювілейного року 25-ліття СДЄ УГКЦ в небо випустили сині та жовті кульки. 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

http://www.president.gov.ua/ 

Copyright © 2015. All Rights Reserved.