ВІДДІЛ ОСВІТИ

Старосамбірської РДА

Тиждень безпеки життєдіяльності в школі

 З 23 квітня по 04 травня 2018  року в Мурованській ЗСШ І-ІІ ст. проходив Тиждень безпеки життєдіяльності. Дирекцією школи проведено з усіма працівниками   школи інструктивну  нараду  з  питань дотримання безпеки та поведінки на водних об'єктах у весняно-літній період відповідно до Правил  охорони життя людей на водних об'єктах України і зроблено відповідні записи в журналі  реєстрації  інструктажів.

 

В приміщенні школи обладнано інформаційний куточок щодо правил поведінки на водних об'єктах під час весняно-літнього періоду та порядку надання першої медичної допомоги потерпілим.

    Класні керівники 1-9 класів  провели уроки на теми :  «Щоб не сталася пожежа», «Будь уважним на дорозі», «Як захиститися від актів терору», «Життя – найбільша цінність людини». Учитель основ здоров'я Кльось М.П.  провів конкурс із учнями 5-8 класів на кращого знавця правил пожежної безпеки, безпечної поведінки вдома під час літніх канікул. Учні демонстрували вміння  безпечно користуватися електроприладами, побутовою технікою, газовими приладами, сірниками.  А вчитель фізики і трудового навчання Чорноброва У.М. провела з учнями школи  вікторину  «Бережімо своє життя», яка складалася із  правил безпечного поводження на водоймах, у лісі, громадському транспорті, під час грози, сильного вітру, дії в разі виникнення пожежі і ін..

     26 квітня 2018 року проведено загальношкільні батьківські збори на тему «Збережімо життя своїх діточок», де директор школи Турій В.Г. наголосила на відповідальність  батьків за охорону життя і здоров'я дітей під час літніх канікул.    

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

http://www.president.gov.ua/ 

Copyright © 2015. All Rights Reserved.