ВІДДІЛ ОСВІТИ

Старосамбірської РДА

«Серце до серця»

         

          У ЗЗСО Старосамбірського району відбулася  ХІІІ  Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця».

        Відповідно до листа Департаменту освіти і науки Львівської ОДА від 19.03.2018 р. №07-08/1065 "Щодо проведення благодійної акції" з 2.04. по 22.04.2018 р. у ЗЗСО Старосамбірського району відбулася ХІІІ  Всеукраїнська благодійна акція ВБФ «Серце до серця».

        Метою акції було сприяння розвитку молодіжного волонтерського руху,  утвердження і пропаганда здорового способу життя, збір коштів для закупівлі необхідного медичного обладнання з подальшою передачею його у медичні заклади області. 

        У ЗЗСО району були сформовані волонтерські загони благодійної акції з числа учнівської  молоді та забезпечено організацію їх роботи зі збору коштів. В учнівських та педагогічних колективах проведені інформаційні години, бесіди та  години спілкування щодо мети та актуальності благодійної акції. Члени учнівського самоврядування шкіл розгорнули широку роботу серед школярів.  У рамках благодійної акції проведені святкові благодійні концерти,  флешмоби, спортивні змагання, конкурси малюнків, виставки тощо за участю дитячих і молодіжних колективів шкіл району.

В результаті проведеної акції було зібрано кошти у розмірі 13 890 грн. 35 коп.

  

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

http://www.president.gov.ua/ 

Copyright © 2015. All Rights Reserved.